Zlewki, szkło borokrzemowe 3.3, niska forma
Treść:
1
Numer produktu:
6492116
Informacje dot. produktu "Zlewki, szkło borokrzemowe 3.3, niska forma"
- Z podziałką i wylewką
- DIN EN ISO 3819
| Kształt (zlewka): | Niski |
|---|---|
| Materiał: | Boro 3.3 |
| Numer artykułu producenta: | 91273 |
| Pojemność nominalna: | 5000 ml |
| Rodzaj podziałki: | Drukowany |
| Stopniowanie kolorów: | Biały |
| UNSPSC: | 41121803 |
| Wysokość: | 270 mm |
| Wzorzec: | DIN EN ISO 3819 |
| Z wylewem: | Tak |
| Ø: | 170 mm |