Zlewki, szkło borokrzemowe 3.3, forma wysoka
Treść:
10
Numer produktu:
6270141
Informacje dot. produktu "Zlewki, szkło borokrzemowe 3.3, forma wysoka"
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Kształt (zlewka): | Wysoki |
| Materiał: | Boro 3.3 |
| Numer artykułu producenta: | 632417012800 |
| Pojemność nominalna: | 800 ml |
| Rodzaj podziałki: | Drukowany |
| UNSPSC: | 41121803 |
| Wysokość: | 175 mm |
| Wzorzec: | ISO 3819, DIN 12331 |
| Z wylewem: | Tak |
| Ø: | 90 mm |