Zlewki, szkło borokrzemowe 3.3, forma niska
Treść:
10
Numer produktu:
6270120
Informacje dot. produktu "Zlewki, szkło borokrzemowe 3.3, forma niska"
Z wylewką. Od 25 ml z podziałką.
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Kształt (zlewka): | Niski |
| Materiał: | Boro 3.3 |
| Numer artykułu producenta: | N632427150005 |
| Pojemność nominalna: | 5 ml |
| UNSPSC: | 41121803 |
| Wysokość: | 30 mm |
| Wzorzec: | ISO 3819, DIN 12331 |
| Z wylewem: | Tak |
| Ø: | 22 mm |