Zlewki, stal nierdzewna
Treść:
1
Numer produktu:
6286611
Informacje dot. produktu "Zlewki, stal nierdzewna"
Wykonane z wysokiej jakości, odpornej chemicznie i na korozję, stali nierdzewnej klasy AISI 304. Solidna konstrukcja bez połączeń gwarantująca długą żywotność. Mocno wypolerowane wnętrze znacznie ułatwia czyszczenie.
| Kolor: | Metalowy |
|---|---|
| Kształt (zlewka): | Niski |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Numer artykułu producenta: | 025.04.500 |
| Pojemność nominalna: | 500 ml |
| UNSPSC: | 41121803 |
| Wysokość: | 110 mm |
| Z rantem: | Tak |
| Z uchwytem: | Nie |
| Z wylewem: | Nie |
| Ø: | 82 mm |