Zlewki, stal nierdzewna, z obrzeżem, wylewem i uchwytem
Treść:
1
Numer produktu:
6302733
Informacje dot. produktu "Zlewki, stal nierdzewna, z obrzeżem, wylewem i uchwytem"
Uwaga: Dno przystosowane do używania z płytami grzejnymi i mieszadłami magnetycznymi.
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Kształt (zlewka): | Niski |
| Materiał: | Stal nierdzewna 1.4301 |
| Numer artykułu producenta: | 8535 |
| Pojemność nominalna: | 3000 ml |
| UNSPSC: | 41121803 |
| Wysokość: | 180 mm |
| Z rantem: | Tak |
| Z uchwytem: | Tak |
| Z wylewem: | Tak |
| Ø: | 150 mm |