Zlewki, stal nierdzewna, z obrzeżem i uchwytem
Treść:
1
Numer produktu:
6255781
Informacje dot. produktu "Zlewki, stal nierdzewna, z obrzeżem i uchwytem"
Uwaga: Dno przystosowane do używania z płytami grzejnymi i mieszadłami magnetycznymi.
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Kształt (zlewka): | Niski |
| Materiał: | Stal nierdzewna 1.4301 |
| Numer artykułu producenta: | 8521 |
| Pojemność nominalna: | 250 ml |
| UNSPSC: | 41121803 |
| Wysokość: | 85 mm |
| Z rantem: | Tak |
| Z uchwytem: | Tak |
| Z wylewem: | Nie |
| Ø: | 65 mm |