Zlewki podwieszane do łaźni ultradźwiękowych SONOREX / SONOCOOL
Treść:
1
Numer produktu:
9877624
Informacje dot. produktu "Zlewki podwieszane do łaźni ultradźwiękowych SONOREX / SONOCOOL"
Odpowiednie do pokryw na zlewki podwieszane i uchwytów na zlewki.
SD 06, PD 06, EB 05: z pierścieniem do podwieszania
SD 05, KB 04, SD 04: z pierścieniem do podwieszania, tylko do DE 08
SD 09: z pierścieniem do podwieszania
* Z pokrywą.
SD 06, PD 06, EB 05: z pierścieniem do podwieszania
SD 05, KB 04, SD 04: z pierścieniem do podwieszania, tylko do DE 08
SD 09: z pierścieniem do podwieszania
* Z pokrywą.
| Dla: | SONOREX |
|---|---|
| Materiał: | Szkło |
| Numer artykułu producenta: | 168 |
| Opis: | Bez pokrywą |
| Pojemność nominalna: | 400 ml |
| Typ: | SD 04 |
| UNSPSC: | 41103715 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 75 x 110 mm |
| Wysokość: | 110 mm |
| Ø: | 75 mm |