Zlewki miarowe, PP, z uchwytem całkowitym, z dwoma podziałkami
Treść:
1
Numer produktu:
9002639
Informacje dot. produktu "Zlewki miarowe, PP, z uchwytem całkowitym, z dwoma podziałkami"
Z kwaso- i chemoodpornego polipropylenu (PP) do stosowania w laboratorium, warsztacie i gospodarstwie domowym.
- Z wtryskową skalą od 500ml z dodatkową niebieską wytłoczoną skalą
- Bezpieczne dla żywności
- Odporność na temperaturę: -20 °C do 100 °C
- Ergonomiczny uchwyt
- Wytłoczona podziałka, od 500 mL dodatkowo z niebieskim nadrukiem
| Bezpieczne dla żywności: | Tak |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Maks. odporność na temperaturę: | 100 °C |
| Materiał: | PP |
| Min. odporność na temperaturę: | -20 °C |
| Numer artykułu producenta: | 937000 |
| Podziałka: | 20 ml |
| Pojemność nominalna: | 2000 ml |
| UNSPSC: | 41121803 |
| Wysokość: | 206 mm |
| Z uchwytem: | Tak |
| Z wylewem: | Tak |
| Ø: | 151 mm |
