Zlewki miarowe PP, z uchwytem, LLG
Treść:
2
Numer produktu:
9013682
Informacje dot. produktu "Zlewki miarowe PP, z uchwytem, LLG"
Wykonany z wysoce przezroczystego polipropylenu. Funkcjonalna wylewka zapobiegająca kapaniu. Z łatwą do odczytania niebieską podziałką do precyzyjnego napełniania cieczami.
- Możliwość autoklawowania w temperaturze 121 °C
- Otwarty uchwyt
- Możliwość układania w stosy
- Zgodnie z ISO 7056
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | 9013682 |
| Podziałka: | 10 ml |
| Pojemność nominalna: | 1000 ml |
| UNSPSC: | 41121803 |
| Wysokość: | 167 mm |
| Wzorzec: | ISO 7056 |
| Z uchwytem: | Tak |
| Z wylewem: | Tak |
| Ø: | 125 mm |