Zlewki miarowe, PMP (TPX), niskie
Treść:
1
Numer produktu:
9013589
Informacje dot. produktu "Zlewki miarowe, PMP (TPX), niskie"
Niskie, wysoce przezroczyste. Zgodne z normami ISO 7056 - 1981 (E). Krótkotrwała odporność termiczna do 170°C. Trwała, nadrukowana, niebieska podziałka, tolerancja ±10%. Doskonała odporność chemiczna. Możliwość sterylizacji w autoklawie.
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Kształt (zlewka): | Niski |
| Maks. odporność na temperaturę: | 170 °C |
| Materiał: | PMP |
| Numer artykułu producenta: | 0172700 |
| Podziałka: | 500 ml |
| Pojemność nominalna: | 3000 ml |
| Rodzaj podziałki: | Drukowany |
| Stopniowanie kolorów: | Niebieski |
| Tolerancja: | ±10 % |
| UNSPSC: | 41121803 |
| Wysokość: | 201 mm |
| Wzorzec: | ISO 7056 - 1981 (E) |
| Z rantem: | Tak |
| Z uchwytem: | Nie |
| Z wylewem: | Tak |
| Ø: | 159 mm |