Zlewki, Pyrex®, mocne, niskie
Treść:
1
Numer produktu:
6253514
Informacje dot. produktu "Zlewki, Pyrex®, mocne, niskie"
- Większa odporność mechaniczna niż standardowych zlewek
- Zwiększają bezpieczeństwo użytkownika, zapewniają długą eksploatację
- Wzmocnione obrzeża i wylew, mniej podatne na uszkodzenia podczas zmywania
- Cienkie ścianki, grubsza podstawa
- Wykonane ze szkła borokrzemowego Pyrex®
- Z białą podziałką i oznaczeniami
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Kształt (zlewka): | Niski |
| Numer artykułu producenta: | 1003-4L |
| Pojemność nominalna: | 4000 ml |
| Rodzaj podziałki: | Drukowany |
| Stopniowanie kolorów: | Biały |
| UNSPSC: | 41121803 |
| Wysokość: | 250 mm |
| Z wylewem: | Tak |
| Ø: | 160 mm |