Zlewki, Pyrex®, forma wysoka
Treść:
10
Numer produktu:
6280571
Informacje dot. produktu "Zlewki, Pyrex®, forma wysoka"
- Zgodne z normą ISO 3819 i DIN 12331
- Wykonane ze szkła borokrzemowego Pyrex®
- Forma wysoka, z wylewem
- Z białą podziałką i oznaczeniami
- Z nadrukowancym kodem do pobrania certyfikatu partii
- Certyfikat partii dostępny do pobrania na stronie www.scilabware.com
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Kształt (zlewka): | Wysoki |
| Materiał: | Boro 3.3 |
| Numer artykułu producenta: | 1015/22D |
| Pojemność nominalna: | 1000 ml |
| Rodzaj podziałki: | Drukowany |
| Stopniowanie kolorów: | Biały |
| UNSPSC: | 41121803 |
| Wysokość: | 180 mm |
| Wzorzec: | ISO 3819, DIN 12331 |
| Z wylewem: | Tak |
| Ø: | 95 mm |