Zlewki Pyrex®, forma niska
Treść:
10
Numer produktu:
6238860
Informacje dot. produktu "Zlewki Pyrex®, forma niska"
- Zgodne z normą ISO 3819 i DIN 12331
- Wykonane ze szkła borokrzemowego Pyrex®
- Doskonała odporność termiczna
- Wysoka odporność chemiczna
- Z wylewem, białą podziałką i białym polem
- Z nadrukowancym kodem do pobrania certyfikatu partii
- Certyfikat partii do pobrania na stronie www.scilabware.com
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Kształt (zlewka): | Niski |
| Materiał: | Boro 3.3 |
| Numer artykułu producenta: | 1000/04D |
| Pojemność nominalna: | 100 ml |
| Rodzaj podziałki: | Drukowany |
| Stopniowanie kolorów: | Biały |
| UNSPSC: | 41121803 |
| Wysokość: | 70 mm |
| Z wylewem: | Tak |
| Ø: | 50 mm |