Zlewki, PP, niska forma, niebieska podziałka
Treść:
1
Numer produktu:
9013580
Informacje dot. produktu "Zlewki, PP, niska forma, niebieska podziałka"
Wysoce przezroczyste. Autoklawowalne do 121°C przez 20 min. i mogą być używane w sposób ciągły w temperaturze 100°C. Doskonała odporność chemiczna. Tolerancja ±10 %. Zgodne z normą ISO 7056 - 1981 (E).
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Bezpieczne dla żywności: | Tak |
| Kolor: | Przezroczysty |
| Kształt (zlewka): | Niski |
| Maks. odporność na temperaturę: | 100 °C |
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | 0081800 |
| Podziałka: | 500 ml |
| Pojemność nominalna: | 3000 ml |
| Rodzaj podziałki: | Drukowany |
| Stopniowanie kolorów: | Niebieski |
| Tolerancja: | ±10 % |
| UNSPSC: | 41121803 |
| Wysokość: | 201 mm |
| Wzorzec: | ISO 7056 - 1981 (E) |
| Z rantem: | Tak |
| Z uchwytem: | Nie |
| Z wylewem: | Tak |
| Ø: | 159 mm |