Zlewki, PMP (TPX®), niskie
Treść:
1
Numer produktu:
9013571
Informacje dot. produktu "Zlewki, PMP (TPX®), niskie"
Niskie, przezroczyste. Możliwość sterylizacji w autoklawie. Krótkotrwała odporność termiczna do 170°C. Trwała, wytłoczona podziałka. Doskonała odporność chemiczna. Zgodne z normami ISO 7056 - 1981 (E).
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Kształt (zlewka): | Niski |
| Maks. odporność na temperaturę: | 100 °C |
| Materiał: | PMP |
| Numer artykułu producenta: | 0133000 |
| Podziałka: | 500 ml |
| Pojemność nominalna: | 3000 ml |
| Rodzaj podziałki: | Podniesiony |
| UNSPSC: | 41121803 |
| Wysokość: | 200 mm |
| Wzorzec: | ISO 7056 - 1981 (E) |
| Z rantem: | Tak |
| Z uchwytem: | Nie |
| Z wylewem: | Tak |
| Ø: | 159 mm |