Zlewki Griffina, PP
Treść:
1
Numer produktu:
6224294
Informacje dot. produktu "Zlewki Griffina, PP"
Antystatyczne, wysoce przezroczyste, zgodne z DIN 12.311. Możliwość sterylizacji w autoklawie. Odporne na pęknięcia, z niebieską podziałką.
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Kolor: | Naturalny |
| Kształt (zlewka): | Niski |
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | 4400/150 |
| Podziałka: | 5 ml |
| Pojemność nominalna: | 150 ml |
| Rodzaj podziałki: | Drukowany |
| Stopniowanie kolorów: | Niebieski |
| UNSPSC: | 41121803 |
| Wysokość: | 82 mm |
| Wzorzec: | DIN 12.311 |
| Z rantem: | Tak |
| Z uchwytem: | Nie |
| Z wylewem: | Tak |
| Ø: | 58 mm |