Zlewki Griffina, PP, LLG
Treść:
2
Numer produktu:
9013675
Informacje dot. produktu "Zlewki Griffina, PP, LLG"
Przezroczyste. Niska forma z praktyczną wylewką i łatwą do odczytania niebieską podziałką.
- Możliwość autoklawowania w temperaturze 121 °C
- Dobra odporność chemiczna
- Możliwość układania w stosy
- Zgodne z normą ISO 7056
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Kształt (zlewka): | Niski |
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | 9013675 |
| Podziałka: | 50 ml |
| Pojemność nominalna: | 1000 ml |
| Rodzaj podziałki: | Drukowany |
| Stopniowanie kolorów: | Niebieski |
| UNSPSC: | 41121803 |
| Wysokość: | 147 mm |
| Wzorzec: | ISO 7056 |
| Z uchwytem: | Nie |
| Z wylewem: | Tak |
| Ø: | 109 mm |