Zlewki Griffina, PMP, z wytłoczoną skalą
Treść:
1
Numer produktu:
4680437
Informacje dot. produktu "Zlewki Griffina, PMP, z wytłoczoną skalą"
- Krystalicznie czyste
- Z wylewką
- Zgodnie z ISO 7056
- Warianty: 150 ml, 400 ml, 600 ml oprócz ISO 7056
- Autoklawowalne
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Materiał: | PMP |
| Numer artykułu producenta: | 61795 |
| Podziałka: | 500 ml |
| Pojemność nominalna: | 5000 ml |
| Rodzaj podziałki: | Podniesiony |
| UNSPSC: | 41121803 |
| Wysokość: | 247 mm |
| Wzorzec: | ISO 7056 |
| Z rantem: | Tak |
| Z uchwytem: | Nie |
| Z wylewem: | Tak |
| Ø: | 203 mm |