Zlewki Griffina Nalgene™, PP, niska forma
Treść:
1
Numer produktu:
7047567
Informacje dot. produktu "Zlewki Griffina Nalgene™, PP, niska forma"
Zlewki Griffina z praktyczną wylewką i nadrukowaną podziałką. Możliwość układania w stosy. Zgodnie z normą ISO 7056.
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Kolor: | Naturalny |
| Kształt (zlewka): | Niski |
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | 1201-2000 |
| Podziałka: | 100 ml |
| Pojemność nominalna: | 2000 ml |
| Rodzaj podziałki: | Drukowany |
| Stopniowanie kolorów: | Czarny |
| UNSPSC: | 41121803 |
| Wysokość: | 192.3 mm |
| Wzorzec: | ISO/DIN 7056 |
| Z uchwytem: | Nie |
| Z wylewem: | Tak |