Zlewki Griffina Nalgene™, PFA, niska forma
Treść:
1
Numer produktu:
9013795
Informacje dot. produktu "Zlewki Griffina Nalgene™, PFA, niska forma"
Niska forma z wylewką. Dobra odporność na większość substancji chemicznych, w tym kwasy siarkowe, azotowe, chromowe i fosforowe.
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Kolor: | Naturalny |
| Kształt (zlewka): | Niski |
| Maks. odporność na temperaturę: | 250 °C |
| Materiał: | PFA |
| Min. odporność na temperaturę: | -270 °C |
| Numer artykułu producenta: | 1510-0250 |
| Pojemność nominalna: | 250 ml |
| UNSPSC: | 41121803 |
| Wysokość: | 97 mm |
| Z uchwytem: | Nie |
| Z wylewem: | Tak |
| Ø: | 73 mm |