Zlewki, ETFE, typ Griffin
Treść:
1
Numer produktu:
9013708
Informacje dot. produktu "Zlewki, ETFE, typ Griffin"
Przezroczyste, z nadrukowaną czarną, czytelną podziałką.
Doskonała odporność chemiczna i stabilność termiczna od -100°C do +150°C.
Aby zapobiec blaknięciu oznaczeń, zalecane jest mycie w temperaturze nie większej niż 60°C.
Doskonała odporność chemiczna i stabilność termiczna od -100°C do +150°C.
Aby zapobiec blaknięciu oznaczeń, zalecane jest mycie w temperaturze nie większej niż 60°C.
| Kolor: | Przezroczysty |
|---|---|
| Kształt (zlewka): | Niski |
| Materiał: | ETFE |
| Numer artykułu producenta: | 90256 |
| Podziałka: | 100 ml |
| Pojemność nominalna: | 600 ml |
| Rodzaj podziałki: | Drukowany |
| Stopniowanie kolorów: | Niebieski |
| UNSPSC: | 41121803 |
| Wysokość: | 125 mm |
| Z wylewem: | Tak |
| Ø: | 91 mm |