Zlewki, DURAN®, z płaszczem i oliwkami z PTFE, typ T-GL
Treść:
1
Numer produktu:
9032372
Informacje dot. produktu "Zlewki, DURAN®, z płaszczem i oliwkami z PTFE, typ T-GL"
DURAN®. Do podgrzewania i schładzania cieczy. Płyn termostatujący przepływa pomiędzy ściankami płaszcza. Zlewki z gwintowanymi (GL14) podłączeniami do węży, z oliwkami do podłączenia węży z PTFE (śred. zewn. 9 mm; T-GL2000 z GL18 śred. zewn 11 mm). Maks. ciśnienie płynu termostatującego 0,5 bar, maks temp. 120°C. Inne rozmiary dostępne na zapytanie.
| Gwint: | GL 14 |
|---|---|
| Maks. odporność na temperaturę: | 120 °C |
| Materiał: | Boro 3.3 |
| Max. coolant pressure: | 0.5 bar |
| Numer artykułu producenta: | 1355 |
| Odporność na temperaturę: | 120 °C |
| Pojemność nominalna: | 250 ml |
| Połączenie: | PTFE olive |
| UNSPSC: | 41121803 |
| Wymiary wewnętrzne (Ø x wys.): | 55 x 115 mm |
| Wymiary zewnętrzne (Ø x wys.): | 70 x 120 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 115 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 120 mm |
| Ø wewnętrzna: | 55 mm |
| Ø zewnętrzna: | 70 mm |
| Ø zewnętrzna oliwki: | 9 mm |