Zlewka uniwersalna, PP, z wylewką
Treść:
1
Numer produktu:
9275800
Informacje dot. produktu "Zlewka uniwersalna, PP, z wylewką"
Przezroczyste. Z trzema specjalnie uformowanymi wylewkami zapewniającymi niekapiące nalewanie.
- Możliwość autoklawowania w temperaturze 121°C
- Z trwałą podziałką
- Możliwość układania w stosy w celu zaoszczędzenia miejsca podczas przechowywania
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | 7109-0250 |
| Podziałka: | 10 ml |
| Pojemność nominalna: | 250 ml |
| UNSPSC: | 41121803 |
| Z uchwytem: | Nie |
| Z wylewem: | Tak |
| Ø: | 75 mm |