Zlewka filtracyjna szklana, DURAN®, gruba ścianka
Treść:
1
Numer produktu:
9051036
Informacje dot. produktu "Zlewka filtracyjna szklana, DURAN®, gruba ścianka"
- Z wylewką
- Do 5000 ml z podziałką
- Szkło typu I / szkło neutralne zgodnie z USP, EP i JP
- Autoklawowalne
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Materiał: | Szkło DURAN® |
| Numer artykułu producenta: | 211313602 |
| Pojemność nominalna: | 250 ml |
| Rodzaj podziałki: | Drukowany |
| Stopniowanie kolorów: | Biały |
| UNSPSC: | 41121803 |
| Wysokość: | 94 mm |
| Z wylewem: | Tak |
| Ø: | 70 mm |