Złączki redukcyjne do węży, PP
Treść:
10
Numer produktu:
4688907
Informacje dot. produktu "Złączki redukcyjne do węży, PP"
Przezroczyste.
| Długość: | 55 mm |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Kształt (złącze wężów): | Prosty |
| Maks. Ø wewn. węża: | 5 mm |
| Maks. Ø wewn. węża 2: | 10 mm |
| Materiał: | PP |
| Min. Ø wewn. węża: | 3 mm |
| Min. Ø wewn. węża: | 6 mm |
| Numer artykułu producenta: | 152605 |
| Ø wewn. węża: | 3 ... 5 mm |
| Ø wewn. węża: | 6 ... 10 mm |