Złączki do węży, wygięte, PP
Treść:
1
Numer produktu:
7056448
Informacje dot. produktu "Złączki do węży, wygięte, PP"
- Uszczelka z VMQ
- Odporność termiczna do 140 °C
- Możliwość sterylizacji w autoklawie
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Gwint: | GL18 |
| Kształt (konstrukcja szklana): | Wygięty |
| Maks. odporność na temperaturę: | 140 °C |
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | 286212604 |
| UNSPSC: | 41104812 |
| Ø wewnętrzna: | 6.8 mm |
| Ø zewnętrzna: | 10.8 mm |
