Złącze węża, PP, proste
Treść:
1
Numer produktu:
4681668
Informacje dot. produktu "Złącze węża, PP, proste"
Do łączenia węży elastycznych.
- Odporność na temperaturę od 0 do 110 °C
- Dobra odporność chemiczna
| Długość: | 37.0 mm |
|---|---|
| Kształt (złącze wężów): | Prosty |
| Maks. odporność na temperaturę: | 110 °C |
| Maks. Ø wewn. węża: | 5.0 mm |
| Materiał: | PP |
| Min. odporność na temperaturę: | 0 °C |
| Min. Ø wewn. węża: | 3.0 mm |
| Numer artykułu producenta: | M 590-03 |
| Odporność na temperaturę: | 0 ... 110 °C |
| Otwór: | 3.0 mm |
| Ø wewn. węża: | 3.0 ... 5.0 mm |