Złącze Y
Treść:
1
Numer produktu:
4681665
Informacje dot. produktu "Złącze Y "
Kształt litery Y, z 3 oczkami, do łączenia węży elastycznych.
- Odporność na temperaturę od 0 do 110 °C
- Bardzo dobra odporność chemiczna
| Długość: | 48.5 mm |
|---|---|
| Kształt (złącze wężów): | Kształt Y |
| Liczba złączy: | 3 |
| Maks. odporność na temperaturę: | 110 °C |
| Maks. Ø wewn. węża: | 6 mm |
| Min. odporność na temperaturę: | 0 °C |
| Numer artykułu producenta: | M 580-08 |
| Odporność na temperaturę: | 0 ... 110 °C |
| Otwór: | 4.8 mm |
| Ø wewn. węża: | 6 mm |