Zgrzewarki z ostrzem
Treść:
1
Numer produktu:
6290245
Informacje dot. produktu "Zgrzewarki z ostrzem"
- Do zgrzewania toreb, arkuszy lub płaskich worków z polietylenu lub polipropylenu o grubości od 0,01 do 0,8 mm
- Przesuwne ostrze usuwa nadmiar materiału w odległosci 19 mm od zgrzania.
- Pokrętło regulacji czasu zapewnia bezpieczne zgrzewania
- Element grzewczy ma długość 310 mm i jest tylko gorący podczas zgrzewania
Dostawa obejmuje: 2 dodatkowe ostrza, 2 dodatkowe elementy grzewcze i 2 dodatkowe okrycia z PTFE
| Długość spoiny: | 305 mm |
|---|---|
| Głębokość: | 86 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Min. Napięcie: | 220 V |
| Numer artykułu producenta: | HS28271 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 446 mm |
| Thickness foil: | 0.8 mm |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41102430 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 446 x 86 x 166 mm |
| Wysokość: | 166 mm |
| Zasilanie: | 220 ... 230 V |
| Z urządzeniem tnącym: | Tak |