Zgrzewarki polystar® 423 M / 583
Treść:
1
Numer produktu:
6263789
Informacje dot. produktu "Zgrzewarki polystar® 423 M / 583"
Do zgrzewania wszystkich folii z polietylenu, polipropylenu, celulozy lub poliamidu do grubości 2 x 0,25 mm. Możliwość rozbudowy o stół wtykowy i urządzenie do odwijania folii. Z urządzeniem tnącym i urządzeniem do mocowania dwustronnej folii grzewczej. Zgrzewarki modelu M posiadają dodatkowy magnes przytrzymujący oraz automat zgrzewająco-chłodzący.
| Specyfikacja | 423 M / 583 |
| Długość zgrzewania: | 440 mm / 600 mm |
| Szerokość zgrzewania: | 1,5 mm |
| Pobór mocy: Moc wyjściowa: | 1,3 A 0,29 kWh / 0,3 kWh |
| Wymiary: | 720 x 120 x 135 mm / 880 x 120 x 135 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50 Hz |
| Ciężar: | 7.0 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50 Hz |
| Długość spoiny: | 440 mm |
| Głębokość: | 120 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Numer artykułu producenta: | 120 145 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szeroki szew spawalniczy: | 1.5 mm |
| Szerokość: | 720 mm |
| Typ: | polystar﹤sup﹥®﹤/sup﹥ 423 M |
| UNSPSC: | 41102430 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 720 x 120 x 135 mm |
| Wysokość: | 135 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50 Hz |
| Z urządzeniem tnącym: | Tak |