Zgłębniki próbek DispoLadle, HDPE
Treść:
20
Numer produktu:
6284539
Informacje dot. produktu "Zgłębniki próbek DispoLadle, HDPE"
Szufelki DispoLadle są specjalnie zaprojektowane do jednorazowego użytku. Wyskalowane szufelki z wytłoczeniem mogą służyć do odmierzania. Pokazują zawartość w porcjach 10 ml do 200 ml. Ergonomiczna rączka i wylewka po obu stronach do pracy prawą lub lewą ręką sprawiają, że obsługa jest prosta i łatwa.
- Produkowane w warunkach cleanroom
- Pakowane indywidualnie
- Opcjonalnie sterylizowane promieniowaniem gamma
| Bezpieczne dla żywności: | Tak |
|---|---|
| Długość całkowita: | 1000 mm |
| Jednorazowe: | Tak |
| Materiał: | HDPE |
| Numer artykułu producenta: | 5393-6650 |
| Pojemność nominalna: | 200 ml |
| Sterylny: | Nie |
| Ø: | 92 mm |