Zewnętrzny czujnik temperatury do rejestratorów danych LOG200E/LOG220E
Treść:
1
Numer produktu:
6311946
Informacje dot. produktu "Zewnętrzny czujnik temperatury do rejestratorów danych LOG200E/LOG220E"
| Długość: | 30 mm |
|---|---|
| Długość kabla: | 3 m |
| Maks. Temperatura: | 250 °C |
| Numer artykułu producenta: | 6000-0201 |
| Temperatura: | -200 ... 250 °C |
| Temperatura min.: | -200 °C |
| Typ sondy: | Pt 100 |
| Wymiary (Ø x dł.): | 4 x 30 mm |
| Ø: | 4 mm |