Zestawy moździerzy i tłuczków, stal nierdzewna
Treść:
1
Numer produktu:
6203548
Informacje dot. produktu "Zestawy moździerzy i tłuczków, stal nierdzewna"
Moździerz i główka tłuczka wykonane są ze stali nierdzewnej.
Moździerze posiadają nóżkę antypoślizgową.
Nie można sterylizować w autoklawie, ani myć w zmywarce.
Moździerze posiadają nóżkę antypoślizgową.
Nie można sterylizować w autoklawie, ani myć w zmywarce.
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Numer artykułu producenta: | 5400 |
| Pojemność nominalna: | 165 ml |
| UNSPSC: | 41101702 |
| Wysokość: | 60 mm |
| Z tłuczkiem: | Tak |
| Ø wewnętrzna: | 90 mm |
| Ø zewnętrzna: | 100 mm |