Zestawy do monitoringu mikrobiologicznego, sterylne, LLG
Treść:
50
Numer produktu:
6268184
Informacje dot. produktu "Zestawy do monitoringu mikrobiologicznego, sterylne, LLG"
Zestawy do monitoringu mikrobiologicznego oraz lejki analityczne LLG przeznaczone są do filtracji ciekłych próbek z użyciem wielostanowiskowych systemów do filtracji próżniowej. Nie ma potrzeby ich sterylizacji lub pracy z palnikiem, co ułatwia analizę i redukuje jej czas nawet o 70%. Posiadają pojemność 100 mL, mogą być wykorzystane do badań wszelkiego rodzaju próbek, poczynając od surowców, aż do gotowych produktów.
Zestaw do monitoringu mikrobiologicznego ma wmontowany filtr nitrocelulozowy i łatwo daje się przekształcić w szalki Petriego, które można opisać, inkubować i poddawać dalszym analizom. Lejek analityczny zawiera nitrocelulozowy filtr membranowy, który po zakończeniu filtracji przenosi się na szalki Petriego i poddaje dalszym analizom.
Adapter do systemu próżniowego jest załączony.
Zestaw do monitoringu mikrobiologicznego ma wmontowany filtr nitrocelulozowy i łatwo daje się przekształcić w szalki Petriego, które można opisać, inkubować i poddawać dalszym analizom. Lejek analityczny zawiera nitrocelulozowy filtr membranowy, który po zakończeniu filtracji przenosi się na szalki Petriego i poddaje dalszym analizom.
Adapter do systemu próżniowego jest załączony.
| Kolor filtr: | Czarny |
|---|---|
| Kolor siatki: | Biały |
| Maks. Ø filtra: | 56 mm |
| Materiał filtru: | Azotan celulozy (CN) |
| Numer artykułu producenta: | 6268184 |
| Pojemność nominalna: | 100 ml |
| Sterylny: | Tak |
| UNSPSC: | 41104914 |
| Wielkość porów: | 0,80 µm |
| Ø Filtra: | 56 mm |