Zestawy awaryjne sorbentów do chemikaliów
Treść:
1
Numer produktu:
9264104
Informacje dot. produktu "Zestawy awaryjne sorbentów do chemikaliów"
Każdy zestaw zawiera optymalne połączenie różnych sorbentów. Gotowe do użycia.
Szybki i bezpieczny zestaw do usuwania przypadkowych wycieków niemal wszystkich szkodliwych substancji płynnych.
Szybki i bezpieczny zestaw do usuwania przypadkowych wycieków niemal wszystkich szkodliwych substancji płynnych.
| Długość: | 280 mm |
|---|---|
| Grubość: | 70 mm |
| Intake capacity: | 5 l |
| Numer artykułu producenta: | 7100090374 |
| Szerokość: | 400 mm |
| Typ: | SK5 |
| UNSPSC: | 47131901 |
| Wymiary (szer. x dł.): | 400 x 280 mm |