Zestaw z koncentratorem próżniowym Savant™ SPD300 SpeedVac™
Treść:
1
Numer produktu:
4672610
Informacje dot. produktu "Zestaw z koncentratorem próżniowym Savant™ SPD300 SpeedVac™ "
Odparowanie silnych kwasów, zasad i agresywnych rozpuszczalników organicznych za pomocą modułowych koncentratorów próżniowych.
Zakres dostawy SPD300 P1: Koncentrator próżniowy, ultra-niskotemperaturowa chłodzona pułapka par (13105°C), 4-miejscowa kolba/płytka obrotowa, jednopółkowa płyta uniwersalna, płyn do kondensacji cryocool (1 l), szklana kolba do kondensacji, pompa próżniowa, zestaw przewodów próżniowych, olej do pompy próżniowej
Zakres dostawy SPD300 P2: Koncentrator próżniowy, uniwersalny system próżniowy (zimna pułapka z pompą bezolejową), 4-miejscowa kolba/płytka obrotowa, 4-miejscowa kolba/płytka obrotowa, płyn do wymiany ciepła cryocool (1 l), szklana kolba kondensacyjna, zestaw przewodów próżniowych
- 4 lampy grzewcze IR
- Komora pokryta PTFE
- Przewody do suszenia rozpuszczalników o niskiej i wysokiej temperaturze wrzenia oraz silnych kwasów i zasad
- Podgrzewana szklana pokrywa skraca czas suszenia i zapobiega kondensacji
- Obsługa bez użycia rąk podczas ładowania lub rozładowywania rotora za pomocą mechanizmu zatrzymania pokrywy
- Wbudowany cyfrowy miernik próżni
- Intuicyjny, programowalny wyświetlacz użytkownika
- Alarm dźwiękowy
- Port USB
Zakres dostawy SPD300 P1: Koncentrator próżniowy, ultra-niskotemperaturowa chłodzona pułapka par (13105°C), 4-miejscowa kolba/płytka obrotowa, jednopółkowa płyta uniwersalna, płyn do kondensacji cryocool (1 l), szklana kolba do kondensacji, pompa próżniowa, zestaw przewodów próżniowych, olej do pompy próżniowej
Zakres dostawy SPD300 P2: Koncentrator próżniowy, uniwersalny system próżniowy (zimna pułapka z pompą bezolejową), 4-miejscowa kolba/płytka obrotowa, 4-miejscowa kolba/płytka obrotowa, płyn do wymiany ciepła cryocool (1 l), szklana kolba kondensacyjna, zestaw przewodów próżniowych
| Ciężar: | 53 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50 Hz |
| Głębokość: | 660 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | 80 °C |
| Numer artykułu producenta: | SPD300P1-230 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 480 mm |
| Temperatura: | 35 ... 80 °C |
| Temperatura min.: | 35 °C |
| Typ: | SPD300 P1 |
| Typ wtyczki: | UE |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 480 x 660 x 460 mm |
| Wysokość: | 460 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50 Hz |