Zestaw z koncentratorem próżniowym Savant™ SPD210 P1 SpeedVac™
Treść:
1
Numer produktu:
4672609
Informacje dot. produktu "Zestaw z koncentratorem próżniowym Savant™ SPD210 P1 SpeedVac™ "
Ten zestaw koncentratora próżniowego jest odpowiedni do zastosowań z frakcją HPLC i eluantami SPE w fazie odwróconej.
Zakres dostawy: Koncentrator o dużej pojemności, chłodzona pułapka na pary (-104 °C), pompa próżniowa, rotor (200 x 1,5 ml), cyfrowy miernik próżni, uniwersalny pakiet rurek, pułapka chemiczna, wkład jednorazowy, szklana kolba kondensacyjna, płyn do wymiany ciepła CryoCool™ (1 l)
- Komora pokryta PTFE
- Automatyczny zawór upustowy automatycznie zapewnia próżnię na początku pracy i upuszcza komorę do ciśnienia atmosferycznego na końcu pracy
- Zalecane rozpuszczalniki i kombinacje rozpuszczalników Acetonitryl, Metanol, Etanol, Woda
- Duży wybór wirników
- Intuicyjny cyfrowy wyświetlacz programu
- Alarm dźwiękowy
Zakres dostawy: Koncentrator o dużej pojemności, chłodzona pułapka na pary (-104 °C), pompa próżniowa, rotor (200 x 1,5 ml), cyfrowy miernik próżni, uniwersalny pakiet rurek, pułapka chemiczna, wkład jednorazowy, szklana kolba kondensacyjna, płyn do wymiany ciepła CryoCool™ (1 l)
| Ciężar: | 48 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50 Hz |
| Dla naczyń: | 200 x 1.5 ml |
| Głębokość: | 660 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | 65 °C |
| Numer artykułu producenta: | SPD210P1-230 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 480 mm |
| Temperatura: | 35 ... 65 °C |
| Temperatura min.: | 35 °C |
| Typ: | SPD210 P1 |
| Typ wtyczki: | UE/UK |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 480 x 660 x 460 mm |
| Wysokość: | 460 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50 Hz |