Zestaw do destylacji cyjanków, 6 miejsc na próbki
Treść:
1
Numer produktu:
4675376
Informacje dot. produktu "Zestaw do destylacji cyjanków, 6 miejsc na próbki"
Profesjonalne urządzenie do przygotowywania próbek do oznaczania cyjanków w próbkach wodnych i glebowych. Sześć miejsc na próbki. Jednoczesne ogrzewanie i mieszanie gwarantują wysoki stopień odzysku i dokładne wyniki analizy.
Wydajne urządzenie z sześcioma miejscami na próbki do destylacji cyjanków całkowitych. Precyzyjny blok grzewczy z bardzo dokładną kontrolą temperatury. Zintegrowane mieszadło magnetyczne sprawia, że CN 6 jest odpowiednie do oznaczania cyjanków w wodzie zgodnie z międzynarodowymi standardami. Dostępne akcesoria do destylacji cyjanków całkowitych w glebach zgodnie z normą ISO 11262:2011 - Jakość gleby. Oznaczanie cyjanków całkowitych.
Wydajne urządzenie z sześcioma miejscami na próbki do destylacji cyjanków całkowitych. Precyzyjny blok grzewczy z bardzo dokładną kontrolą temperatury. Zintegrowane mieszadło magnetyczne sprawia, że CN 6 jest odpowiednie do oznaczania cyjanków w wodzie zgodnie z międzynarodowymi standardami. Dostępne akcesoria do destylacji cyjanków całkowitych w glebach zgodnie z normą ISO 11262:2011 - Jakość gleby. Oznaczanie cyjanków całkowitych.
| Ciężar: | 48 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość: | 430 mm |
| Maks. Liczba pozycji próbek: | 4 |
| Maks. Napięcie: | 230 V·AC |
| Moc znamionowa: | 2000 W |
| Numer artykułu producenta: | B00662962 |
| Pojemność naczynia: | 500 ml |
| Szerokość: | 700 mm |
| Typ: | CN 4 IR |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 700 x 430 x 1,000 mm |
| Wysokość: | 1000 mm |
| Zasilanie: | 230 V·AC, 50/60 Hz |