Zegary elektroniczne
Treść:
1
Numer produktu:
9235145
Informacje dot. produktu "Zegary elektroniczne"
Odliczanie/naliczanie czasu, głośny sygnał dźwiękowy sygnalizujący zakończenie przedziału czasowego. Zegar, stoper i funkcja pamięci. Stoper do 24 godz. Mocowanie: magnes, statyw lub klips. Z baterią.
| Baterii/akumulatora: | 1 x LR44 |
|---|---|
| Czas trwania: | 24 h |
| Głębokość: | 53 mm |
| Kolor: | Biały |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 1 |
| Liczba kanałów: | 1 |
| Numer artykułu producenta: | E920630 |
| Oznaczenie IEC: | LR44 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Szerokość: | 68 mm |
| UNSPSC: | 41122411 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 68 x 53 x 20 mm |
| Wysokość: | 20 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |