Zegary elektroniczne, synchronizowane radiowo
Treść:
1
Numer produktu:
9851019
Informacje dot. produktu "Zegary elektroniczne, synchronizowane radiowo"
- Wysoka precyzja, sterowanie radiowe
- Tarcza analogowa ze wskazówką sek
- Cyfrowy wyświetlacz daty
- Duża tarcza
- Idealny do domu, biura, poczekalni
- Baterie 1,5 V AA
| Baterii/akumulatora: | 1 x 1.5 V, AA |
|---|---|
| Kolor: | Srebrny |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 1 |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 1.5 V |
| Numer artykułu producenta: | 5020-0379 |
| Oznaczenie ANSI: | AA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| UNSPSC: | 54-11-16-01 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 300 x 47 mm |
| Wysokość: | 47 mm |
| Wyświetlacz: | Analogowy |
| Ø: | 300 mm |