Zegary elektroniczne, 3 kanałowe
Treść:
1
Numer produktu:
6233690
Informacje dot. produktu "Zegary elektroniczne, 3 kanałowe"
Niezbędne w laboratorium, 3 kanałowe zegary z dużym wyświetlaczem.
- Wyświetlają trzy czasy jednocześnie
- Zakres pomiaru: od 1 sek. do 19 h 59 min. 59 sek.
- Funkcja zatrzymania czasu
- Zintegrowany zegar kwarcowy
- Wyposażone w magnes
- Temp. robocza: od 0 do 50 °C
- Zasilanie: bateria 1,5 V AAA
| Baterii/akumulatora: | 1 x 1.5 V, AAA |
|---|---|
| Ciężar: | 121 g |
| Czas trwania: | 19 h |
| Głębokość: | 88 mm |
| Kolor: | Biały |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 1 |
| Liczba kanałów: | 3 |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 1.5 V |
| Numer artykułu producenta: | 5020-0377 |
| Oznaczenie ANSI: | AAA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Szerokość: | 71 mm |
| UNSPSC: | 41-12-24-11 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 71 x 88 x 88 mm |
| Wysokość: | 88 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |