Zbiorniki do elekroforezy pionowej, OmniPAGE Mini
Treść:
1
Numer produktu:
9584652
Informacje dot. produktu "Zbiorniki do elekroforezy pionowej, OmniPAGE Mini"
Pionowa komora specjalnie do analizy białka w maksymalnie 4 żelach. Specjalny proces produkcyjny pozwala uzyskać urządzenie o wyjątkowej jakości i trwałości w bardzo przystępnej cenie. Łatwa obsługa i szybkie chłodzenie. Wymiary są kompatybilne ze wszystkimi gotowymi do użycia żelami 8 x 10 i 10 x 10 cm. Wysoka przepustowość do 4 żeli po 20 próbek każdy. Niska pojemność bufora od 250 do 1200 ml.
Zakres dostawy:
OmniPAGE Mini, 10 x 10 cm Dual, 2 zestawy płytek szklanych, elektrody, przekładki dystansujące (1 mm), 2 grzebienie na 12 próbek (grubość 1 mm). Wersja na klamry.
OmniPage Mini SYS: jak OmniPAGE Mini wraz z podstawką do wylewania żeli
OmniPage Mini CBS: jak OmniPAGE Mini wraz z podstawką do wylewania żeli i wkładem do blottingu
Zakres dostawy:
OmniPAGE Mini, 10 x 10 cm Dual, 2 zestawy płytek szklanych, elektrody, przekładki dystansujące (1 mm), 2 grzebienie na 12 próbek (grubość 1 mm). Wersja na klamry.
OmniPage Mini SYS: jak OmniPAGE Mini wraz z podstawką do wylewania żeli
OmniPage Mini CBS: jak OmniPAGE Mini wraz z podstawką do wylewania żeli i wkładem do blottingu
| Specyfikacja | |
| Wymiary żelu (szer. x dł): | 7,5 x 8 cm |
| Wymiary zbiornika (szer. x dł. x wys.): | 19 x 13 x 15 cm |
| Maksymalna ilość próbek: | 80 próbek, 20 próbek na żel |
| Objętość buforu: | min. 250 ml; maks. 1200 ml |
| Głębokość: | 130 mm |
|---|---|
| Głębokość żelu: | 85 mm |
| Maks. liczba próbek: | 80 |
| Maks. liczba żeli: | 4 |
| Numer artykułu producenta: | CVS10D |
| Pojemność nominalna: | 1200 ml |
| Szerokość: | 190 mm |
| Szerokość żelu: | 80 mm |
| Typ: | omniPAGE Mini |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 190 x 130 x 150 mm |
| Wysokość: | 150 mm |
| Żel: | 80 x 85 mm |