Zbiornik do nasączania, stal nierdzewna V4a
Treść:
1
Numer produktu:
4672044
Informacje dot. produktu "Zbiornik do nasączania, stal nierdzewna V4a"
Do bezpiecznego i kontrolowanego nasączania chusteczek płynami.
- Minimalizacja zużycia płynu
- Zabezpieczenie przed płomieniem w podstawce
- Taca do nasączania ma sprężystą konstrukcję
| Ciężar: | 1.6 kg |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna 1.4571 |
| Numer artykułu producenta: | TB4 |
| Pojemność nominalna: | 4 l |
| UNSPSC: | 41123300 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 260 x 130 mm |
| Wysokość: | 130 mm |
| Ø: | 260 mm |