Zawór odcinający do węży, HDPE
Treść:
1
Numer produktu:
6050124
Informacje dot. produktu "Zawór odcinający do węży, HDPE"
Zawór odcinający z dwustronną dyszą.
- Odporność na kwasy i substancje chemiczne
- Odporny na ciśnienie do 0,3 bar
| Długość: | 85 mm |
|---|---|
| Kolor: | Naturalny |
| Liczba złączy: | 2 |
| Maks. Ø wewn. węża: | 11 mm |
| Materiał: | HDPE |
| Min. Ø wewn. węża: | 9 mm |
| Numer artykułu producenta: | 8614-0007 |
| Otwór: | 7 mm |
| UNSPSC: | 41-10-51-08 |
| Ø wewn. węża: | 9 ... 11 mm |