Zasilacz omniPAC MIDI CS-300V do zbiorników do elektroforezy żelowej
Treść:
1
Numer produktu:
6272712
Informacje dot. produktu "Zasilacz omniPAC MIDI CS-300V do zbiorników do elektroforezy żelowej"
CS-300V doskonale nadaje się do wszystkich poziomych systemów multiSUB™ Cleaver Scientific i pionowych jednostek do żeli omniPAGE mini, może być przystosowany do specjalistycznych metod takich jak analiza komet, kliniczna i elektroforeza pozioma.
- Sterowany mikroprocesorowo z 5 wejściami zasilającymi umożliwiającymi jednoczesne pomiary
- Pomiar ciągły lub z ustawianym czasem do 999 minut
- Funkcja alarmu
- 2.4" TFT display
- Ustawianyjeden na drugim
- Wbudowany rygorystyczny mechanizm bezpieczeństwa
- Automatyczne krzyżowanie
- Przystosowane do zasilania dwoma napięciami
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
|---|---|
| Głębokość: | 335 mm |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Moc znamionowa: | 200 W |
| Numer artykułu producenta: | POWERPRO300 |
| Power output: | 5 ... 300 V, 1 ... 700 mA, 150 W |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 215 mm |
| Typ: | POWERpro 300 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 215 x 335 x 104 mm |
| Wysokość: | 104 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Z timerem: | Tak |