Zapłon do naboju, z naboje z gazem
Treść:
1
Numer produktu:
6073253
Informacje dot. produktu "Zapłon do naboju, z naboje z gazem"
Z zaworem iglicowym i regulatorem przepływu powietrza.
Tylko do naboi z gazem o nr kat. 9.018 364.
Z zaworem iglicowym i regulatorem przepływu powietrza.
Tylko do naboi z gazem o nr kat. 9.018 364.
Tylko do naboi z gazem o nr kat. 9.018 364.
Tylko do naboi z gazem o nr kat. 9.018 364.
| Dane dotyczące substancji niebezpiecznych | |
| GHS | |
| Słowo sygnałowe | Gefahr |
| H-Satz | H220 |
| P-Satz | P102, P210, P377, P381, P403 |
| UNNR | 2037 |
| SDB | Link |
| Ciężar: | 660 g |
|---|---|
| GHS: | GHS02 |
| Numer artykułu producenta: | 1425 |
| Temperatura płomienia: | 1620 °C |
| UNSPSC: | 41102401 |
| Wysokość: | 160 mm |
| Z regulacją przepływu powietrza: | Tak |
| Zużycie gazu: | 0.13 l/h |