Zamrażarki skrzyniowe serii XLT
Treść:
1
Numer produktu:
4672410
Informacje dot. produktu "Zamrażarki skrzyniowe serii XLT"
Zamrażarka do tymczasowego i długotrwałego przechowywania w chłodni lub do codziennego użytku w laboratorium. Idealna tam, gdzie przestrzeń jest ograniczona, ale użytkownik nadal potrzebuje standardowej pojemności magazynowej. Ze względu na niewielką powierzchnię podstawy, możliwy jest transport przez wszystkie drzwi o standardowych wymiarach. Materiał to ocynkowana i wstępnie powlekana stal na zewnątrz, wstępnie powlekana biała stal wewnątrz i cyklopentan dla skutecznej izolacji.
Oznaczenie typu -PLUS: Z rozszerzoną gwarancją wymiany. W przypadkach gwarancyjnych, których nie można szybko rozwiązać na miejscu, klient otrzymuje nowe urządzenie.
Regały prosimy zamawiać oddzielnie.
- Cyfrowy sterownik z wyświetlaczem
- Alarm dźwiękowy i wizualny
- Alarm wysokiej/niskiej temperatury
- Otwór (Ø12 mm) na sondę zewnętrzną i rezerwę CO2
- Zintegrowany zamek
- Z 4 kółkami (XLT C75 bez kółek, z nóżkami)
- Ekologiczny, bezfreonowy czynnik chłodniczy Nature R
- Certyfikat ISO 9001, 14001 i 45001
Oznaczenie typu -PLUS: Z rozszerzoną gwarancją wymiany. W przypadkach gwarancyjnych, których nie można szybko rozwiązać na miejscu, klient otrzymuje nowe urządzenie.
Regały prosimy zamawiać oddzielnie.
| Ciężar: | 48 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50 Hz |
| Głębokość wewnętrzna: | 387 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 630 mm |
| Liczba koszyków: | 1 |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | -40 °C |
| Numer artykułu producenta: | N112001 |
| Pojemność nominalna: | 71 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość wewnętrzna: | 387 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 555 mm |
| Temperatura: | -60 ... -40 °C |
| Temperatura min.: | -60 °C |
| Typ: | XLT C75 |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 387 x 387 x 466 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 555 x 630 x 870 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 466 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 870 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50 Hz |
| Zużycie energii (24h): | 4.0 kWh |