Zamrażarki podblatowe TUS 80-100 //logg, do -80 °C
Treść:
1
Numer produktu:
6284411
Informacje dot. produktu "Zamrażarki podblatowe TUS 80-100 //logg, do -80 °C"
Ich pojemność użytkowa wynosi 100 litrów, mogą być stosowane do chłodzenia i mrożenia w laboratoriach przemysłowych i naukowych. Kompaktowa, oszczędzająca przestrzeń konstrukcja, niski poziom hałasu. Zamrażarki mogą być ustawiane pod lub nawet na biurku/blacie.
- Izolacja próżniowa: duża przestrzeń wewnętrzna przy małych wymiarach zewnętrznych, małe zużycie energii
- Bardzo niski poziom hałasu
- Z naturalnym czynnikiem chłodniczym (R-290, R-170)
- Wnętrze wykonane ze stali nierdzewnej o wysokiej jakości
- Otwór (śr. 19 mm), np. do kontroli temperatury z zewnętrznymi czujnikami
- Maksymalne bezpieczeństwo, dzięki alarmowi niezależnemu od zewnętrznego zasilania, wytrzymałość akumulatora ok. 72 godzin
- Alarm wizualny i dźwiękowy
- Bezpotencjałowe złącze do podłączenia zewnętrznego systemu alarmowego
- Wyjście 100 mV/K do podłączenia systemu rejestracji temperatury
- Drzwi zamykane, z szybą izolacyjną, ogrzewaną ramą drzwi oraz z podwójnym uszczelnieniem magnetycznym z dodatkową powierzchnią uszczelniającą
- Jedna inkrustowana krata
- Modele z zakresem temperatur do -80 °C mają dwustopniowy kaskadowy system chłodzenia
- Ekran dotykowy z wyświetlaczem kolorowym i zintegrowanym rejestratorem danych zapewniającym pełną identyfikowalność
- Menu przyjazne użytkownikowi, zdalny dostęp przez sieć/Internet
- Wyświetlenie aktualnej temperatury i innych wartości
- Zapis profili temperaturowych i alarmów
- Zintegrowana pamięć o pojemności zapisu do 12 lat
- Przekaz danych pamięci komputera za pośrednictwem interfejsu USB
- Interfejs Ethernet (RJ45)
| Ciężar: | 131 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50 Hz |
| Głębokość wewnętrzna: | 450 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 730 mm |
| Ilość półek: | 1 |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | -50 °C |
| Numer artykułu producenta: | 080TUS80100L |
| Pojemność nominalna: | 100 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość wewnętrzna: | 450 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 950 mm |
| Temperatura: | -80 ... -50 °C |
| Temperatura min.: | -80 °C |
| Typ: | TUS 80-100 //logg |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 450 x 450 x 500 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 950 x 730 x 750 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 500 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 750 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50 Hz |
