Zamrażarka ultra- niskotemperaturowa skrzyniowa, seria ULT, do -86°C
Treść:
1
Numer produktu:
4672426
Informacje dot. produktu "Zamrażarka ultra- niskotemperaturowa skrzyniowa, seria ULT, do -86°C"
Utra- niskotemperaturowa zamrażarka do tymczasowego i długotrwałego przechowywania w niskiej temperaturze próbek biologicznych. Idealna do codziennego użytku w laboratoriach i placówkach naukowych. Ze względu na niewielkie wymiary, możliwy jest transport przez wszystkie drzwi o standardowych wymiarach. Niskie zużycie energii, naturalny czynnik chłodniczy i izolacja cyklopentanowa sprawiają, że te zamrażarki o ultra niskiej temperaturze są przyjazne dla środowiska. Materiałem jest ocynkowana i wstępnie powlekana stal na zewnątrz oraz wstępnie powlekana biała stal wewnątrz.
Oznaczenie typu -PLUS: Z rozszerzoną gwarancją wymiany. W przypadkach gwarancyjnych, których nie można szybko rozwiązać na miejscu, klient otrzymuje nowe urządzenie.
Stojaki prosimy zamawiać oddzielnie.
- Cyfrowy sterownik z wyświetlaczem
- Alarm dźwiękowy i wizualny
- Alarm wysokiej/niskiej temperatury
- Kontakt dla zdalnego alarmu
- Podtrzymanie bateryjne przez 48 h
- Otwór (Ø12 mm) na sondę zewnętrzną i rezerwę CO2
- Zintegrowany zamek
- Z 4 kółkami
- Ekologiczny, wolny od freonów czynnik chłodniczy Nature R
Oznaczenie typu -PLUS: Z rozszerzoną gwarancją wymiany. W przypadkach gwarancyjnych, których nie można szybko rozwiązać na miejscu, klient otrzymuje nowe urządzenie.
Stojaki prosimy zamawiać oddzielnie.
| Ciężar: | 76 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50 Hz |
| Głębokość wewnętrzna: | 440 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 680 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | -60 °C |
| Numer artykułu producenta: | N913003 |
| Pojemność nominalna: | 284 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość wewnętrzna: | 1100 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 1265 mm |
| Temperatura: | -86 ... -60 °C |
| Temperatura min.: | -86 °C |
| Typ: | ULT C300-PLUS |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 1,100 x 440 x 635 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 1,265 x 680 x 885 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 635 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 885 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50 Hz |
| Zużycie energii (24h): | 8.0 kWh |