Zamrażarka o ultraniskotemperaturowa SUFsg, z chłodzeniem powietrzem
Treść:
1
Numer produktu:
4679875
Informacje dot. produktu "Zamrażarka o ultraniskotemperaturowa SUFsg, z chłodzeniem powietrzem"
Ultraniskotemperaturowe zamrażarki ze statycznym systemem chłodzenia do stabilnego, długotrwałego przechowywania wrażliwych próbek. Komunikaty alarmowe dotyczące temperatury, drzwi lub usterek sieci elektrycznej są wyświetlane na cyfrowym wyświetlaczu. W przypadku awarii zasilania elektronika jest zasilana przez zintegrowany akumulator 12 V.
- Wnętrze, półki i zdejmowane drzwi wewnętrzne wykonane ze stali nierdzewnej
- Skuteczna izolacja termiczna dzięki próżniowym panelom izolacyjnym
- Optyczny i akustyczny alarm temperatury
- Bezpotencjałowy styk alarmowy
- Interfejs Ethernet i USB
- 2 przepusty do czujników zewnętrznych (Ø 28 mm)
- Przyjazne dla środowiska, naturalne czynniki chłodnicze R290/R170
- Podgrzewany zawór kompensacji ciśnienia ułatwia otwieranie drzwi
- Drzwi z zamkiem mechanicznym
- Zawias drzwiowy po prawej stronie
- Z chłodzeniem powietrzem
| Ciężar: | 254 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50 Hz |
| Głębokość wewnętrzna: | 605 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 1082 mm |
| Ilość półek: | 3 |
| Kolor: | Biały |
| Liczba drzwi: | 1 |
| Liczba komór: | 1 |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | -40 °C |
| Numer artykułu producenta: | SUFSG5001-70.001 |
| Pojemność nominalna: | 477 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość wewnętrzna: | 606 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 920 mm |
| Temperatura: | -86 ... -40 °C |
| Temperatura min.: | -86 °C |
| Typ: | SUFsg 5001 |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 606 x 605 x 1,300 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 920 x 1,082 x 1,966 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 1300 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 1966 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50 Hz |
| Zawias drzwiowy: | Prawy |
| Zużycie energii (24h): | 7.901 kWh |